Magyar nyelvi verseny

2018. helyezettek

Idén a  3-8. évfolyam számára szervezzük a versenyt. 

3-6. évfolyamnak, a szokásokhoz híven, feladatlapokat kell megoldani, a nagyobbaknak egy kis tollbamondással fűszerezve.

A 7-8. évfolyam számára a Vörösmarty Általános Iskola hagyományos versenyét folytatva tollbamondás lesz a feladat.

A versenyt a Magyar Ilona Általános Iskola Gyermekeiért alapítvány és a VTP  támogatja.

A verseny  időpontja:  2019. április 30. kedd 14 óra : 3-8. évfolyam

Jelentkezni lehet: 2019. április 24-ig a magyarverseny2017 [at] gmail.com címre küldött nevezési lap segítségével.
A részletes versenyfelhívás a mellékletek közül letölthető.

A helyezetteket e-mail-en értesítjük. Az eredményhirdetésen minden iskola képviselője átveheti a kijavított feladatlapokat. 

A 2018-ben szervezett versenyen legjobb eredményt elért tanulók a következők:

évfolyam helyezés név iskola felkészítő tanár
3. 1. Ugró Sándor Dávid Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Cseh Éva
3. 2. Barina Lilla Vásárhelyi Pál Általános Iskola Dr. Sikorszkiné Lerch Adrienn
3. 3. Kerekes Adél Vásárhelyi Pál Általános Iskola Koncsik Péterné
3. 3. Nagy Ákos Arany János Általános Iskola Mácsikné Both Barbara
4. 1. Markó Nóra Corvin Mátyás Általános Iskola Móczárné Kovács Nóra
4. 2. Zsámbóki Panna Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola Nagyné Palócz Ilona
4. 3. Bial Veronika Arany János Általános Iskola Nyúl Attiláné
4. 3. Szenczy Dorottya  Arany János Általános Iskola Nyúl Attiláné
5. 1. Petrányi Lilla Bányai Júlia Gimnázium Borsos Nikolett
5. 1. Rónay Csanád Lajosmizsei Fekete I. Általános Iskola László Ildikó
5. 2. Rigó Viktória Arany János Általános Iskola Deákné Kovacsics Beatrix
6. 1. Oravecz Kata Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Gyergyádesz Lászlóné
6. 2. Tálos Lili Anna Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Gyergyádesz Lászlóné
6. 3. László Tímea Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Gyergyádesz Lászlóné
7. 1. Vörös Emma Kecskeméti Református Általános Iskola Szondiné Asztalos Éva
7. 2. Schulcz Lilla Lajosmizsei Fekete I. Általános Iskola Parázsóné Adamecz Andrea
7. 2. Jeszenői Sára Kecskeméti Református Általános Iskola Szondiné Asztalos Éva
8. 1. Rónay Adél Lajosmizsei Fekete I. Általános Iskola Gazdagné Szabó Veronika
8. 2. Major Csilla Vásárhelyi Pál Általános Iskola Vajdáné Jandrasits Orsolya
8. 2. Nemes Gréta Lánchíd Utcai Sport Általános iskola Bendéné Kiss Edit