„Szépítsük együtt a magyar köznevelést”
A "Szépítsük együtt a magyar köznevelést" pályázaton iskolánk 85000 Ft-ot nyert, amiből feújítottuk az iskola udvarán található négy magaságyást. Friss virágföld, évelő növények kerültek a lefestett ládákba. Az pad festésére is jutott a megvásárolt festékből.
Köszönjük a projekt megvalósításában nyújtott lelkes munkáját a diákoknak és Tekesné Göncz Ágnes pedagógusnak.
A pályázat írója Tóthné Gondi Ildikó volt.





