A Sakkpalota Program új szakértőket avatott

 

Hétvégén újabb teltházas Képességfejlesztő sakk képzést tartott a Sakkpalota Képességfejlesztő Program a Graphisoft Parkban.

"Nagyon örülök, hogy ilyen szédületesen terjed a program, és ismét ennyi lelkes és kreatív pedagógussal ismertethettük meg a Sakkpalota világát. Közösen szeretnénk használható tudást adni a digitális korba beleszületett sok kis gyermeknek, hogy képesek legyenek rendszerben gondolkodni és jó döntéseket hozni.
Még egyszer gratulálok minden résztvevőnek! Sakkpalota program" írja Polgár Judit a honlapján

Iskolánk két tanítója, Füleki Anita és Szénási-Mata Ágnes is  elvégezte a Polgár Judit és csapata által kifejlesztett Képességfejlesztő sakk képzést. A Sakkpalotában így már szakértőként irányíthatják diákjaik munkáját.

A programot iskolánk volt diákja, Lenkai-Karádi Klára indította el az 1.b osztályban. Az órákat nagy lelkesedéssel várták és élvezték elsőseink, ezért tanítóik úgy döntöttek, ők is megtanulják ezt a kiváló képességfejlesztő technikát.

www.sakkpalota.hu/index.php/hu/sakkpalota-program